Batman Saba Servisi İletişim Bilgileri

Özel servis olarak her zaman birincil amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır. Bunun içinde kuruluş yıllarımızdan bu yana misyonlarımızı ilke alarak sizlere Batman bölgesinde birçok Saba televizyon modelinde en iyi Batman Saba Servisi hizmeti sunmayı hedefliyor ileriye dönük tüm çalışmalarımızı önceden belirlediğimiz vizyonlarımız çerçevesinde şekillendiriyoruz.

📞 Batman Saba Servisi Telefonu : 0488 213 72 70
🔧 Tamiri Yapılan Saba Televizyon Çeşitleri : LCD LED OLED SMART 4K UHD
💳 Saba Servisi Batman Kredi Kartı: Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 Saba Servisi Batman Çalışma Saatleri: 08:30 - 19:00
🛠️ Batman Saba Servis Türü: Batman Saba Yetkili Servisi Değildir. Özel Servistir.
💬 Batman Saba Televizyon Tamircisi Yorumu: ★★★★☆ 4.6 (✅ 272 Değerlendirme)
⌛ Batman Saba Servis Yanıtlama Süresi: 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 09.03.2024

Uzman Batman Saba Televizyon Servisi

Teknik hizmetin en önemli parçası uzman personellerle hizmet vermektir. Firmamız en 10 yıl Saba televizyonlarda deneyimi olan ve usta-çırak hiyerarşisinde kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanlarla sizlere garantisi sona ermiş Saba televizyonlarınızda panel değişimi ekran değişimi anakart tamiri gibi hizmetler sunmaktadır. Gelişen müşteri portföyümüz ve artan uzman personel sayımızla bugün Batman'ın tüm ilçelerine Saba televizyon tamircisi hizmeti sunabilmekteyiz.

Batman Saba Televizyon Tamircisi

Günlük yaşantımızın önemli parçaları olan Saba televizyonlar gün gelip bozulabilir. Bugün piyasada sıklıkla kullanılan Saba televizyon modelleri olan LCD LED 4K Smart ve tüplü televizyonların tüm çeşitlerinde yazılım güncelleme internete bağlanmama sorunu ve ekran değişimi gibi tüm arızalarınızda çözüm ortaklığı sunuyor üstelik tüm hizmetlerimizi 1 yıl garantisi geçerli olmak şartıyla sunuyoruz.

Randevulu Batman Saba Servisi

Servis prensibimiz her zaman randevulu çalışmaktır. Bu sayede gün boyu çalışan müşterilerimiz bütün gün bizi evde beklemez. Bizler geleceğimiz iki saat aralığını veya sizin talep ettiğiniz zaman aralığını önceden belirler o saatler dahilinde Saba Televizyon Servisi olarak cihazınızda arıza tespiti yapar ve cihazınızı onarılmış şekilde teslim ederiz.Bu sayede her iki tarafında zamandan tasarruf ederek kaliteli Saba televizyon tamiri hizmeti almasını hedefleriz.

Batman Bölgesine Yayılmış Geniş Saba Servisi Ağı

Teknik destek almak isteyen müşterilerin en büyük beklentisi bulunduğu yerde hizmet almaktır. Bizler de Özel Televizyon Servisi olduğumuz için çalışmalarımızı tamamen kendi bünyemizde sizlerin istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Donanımlı araç sayımızı arttıdığımız bu günlerde sizlere Batman'ın tüm ilçelerinde teknik yardımlarımızı ulaştırıyoruz. Sizde arızalı televizyonlarınız için tüm ilçelerden bizi arayabilir panel tamiri ekran değişimi led bar tamiri anakart yazılım güncellemeyle televizyonlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

1 Yıl Garantili Saba Servisi Batman Ekibi

İşimize ve teknik ekibimize güveniyoruz.Bu yüzden Batman da tamirini yaptığımız garantisi sona ermiş Saba televizyonlarınıza değişen parça için 1 yıl garanti veriyoruz. Olur da parçadan dolayı tekrar bir sorun yaşarsanız sizlere verdiğimiz servis formunu da sakladığınız sürece oluşabilecek yeni bir sorunda ücretsiz tamirini gerçekleştiriyoruz. Tabi sadece Saba televizyon parçası fiyatları konusuyla sınırlı kalmıyor aynı zamanda sizlerin talepleri doğrultusunda aynı kalitede ürününüzü kullanmanız için Saba televizyonlarda panel ve ekran değişimlerini de cuzi fiyata gerçekleştiriyoruz.

Bütçe Dostu Fiyatlara Saba Servisi Hizmeti!

Saba Televizyon tamiri sürecinden sonraki en önemli kısım müşteriler için fiyattır. Bunu bildiğimiz için ve müşterilerimizi kaybetmemek adına fiyatlarımızı her zaman sizin bütçenize uygun olacak şekilde ayarlıyor her daim parça değişimi yerine eğer mümkünse tamir yaparak daha uygun fiyatlara hizmet almanız için gerekeni yapıyoruz. Kısacası eğer sizde Batman'da Saba Servisi hizmeti almak ve bunu bütçe dostu fiyatlara gerçekleştirmek istiyorsanız bizler Batman Saba Televizyon Tamircisi olarak çağrılarınızı memnuniyetle bekliyor olacağız.

Batman Saba Servisi Hakkında

Batman Saba Servisi uzun yıllardan bu yana bu sektörde "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. 2000'li yılların başında Batman bölgesinde Saba televizyonların satış sonrası garantisi sona ermiş ürünleri için tamir hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız küçük bir atölyede tek bir araçla kurulmuş ve kendi çevresinde biriktirdiği müşteri portföyü ile çalışmaya başlamıştır. Müşterilerine her daim nazik davranan onları hızlı ve olumlu sonuçlarla çözüme ulaştıran Saba televizyon tamir ekiplerimiz sayesinde bugünlere kadar gelebilmiş adından söz ettiren teknisyenleri sayesinde bir firma kimliğine bürünmüştür. İşinde büyüyen gelişen Saba televizyon tamircilerimiz var olan ile sınırlı kalmamış işini her daim severek ve zevkle yapmıştır. Bu iki sonuç bizim bu işte ilerlememizi sağlamış ve her daim kazanç olarak görmediğimiz müşterilerimizi "Daha iyi nasıl hizmet sunabiliriz?" sorusu ile başbaşa bırakmıştır. Çünkü bizim birincil amacımız Saba Televizyon Tamircisi olarak Lcd Led veya tüplü televizyonları arızalanan müşterilere kazanç olarak bakmak değildir. Bizim yegane amacımız bu işte özel servis olarak tercih edilen ve önde gelen firmalardan biri olmayı başarmaktır.Bunun içinde Saba Servisi Batman Özel Servis ekibi olarak her daim müşteri odaklı düşünüyor çalışıyoruz. Çünkü görüyoruz ki istatiksel verilere göre Saba televizyon kullanan müşterilerimizin bizden iki isteği var. Birincisi ilgi ikincisi ise çözüm. İşte biz bu kavramları özenle ve memnuniyetle belirtiyoruz ki vizyonlarımızın ve misyonlarımızın ana odağı haline getirdik ve tüm çalışmalarımızı bu iki kelime üzerinde şekillendiriyoruz. Peki 2000'li yılların başından bu yana hizmet veren bir ekip olarak günümüzde bu iki kavram için tam olarak ne yaptık ve şimdiye kadar kaç kişiye yardımcı olabildik ?

Günümüz dünyası oldukça rekabetli bir dünya haline geldi. Özellikle gelişen teknoloji müşterilerin çeşitli firmalara daha hızlı ulaşmasını sağladı.Aynı zamanda artan firma sayısı da rekabeti zorlaştırdı.Günümüzde her sektörde olduğu gibi Saba televizyon tamirinde de Batman bölgesinde birçok özel Saba Servis firması sizlere hizmet sunuyor. Hepsinin yerine göre avantajlarına göre bizden farklılıkları olacaktır. Peki bizler bu rekabetli Saba televizyon tamircileri arasında nasıl bir konumda yer alıyoruz? Öncelikle biz bu sektörün tabiri caizse çekirdeğinden yetişmeyiz. İş verenimizden telefonlara bakan ekiplerimize kadar tüm çalışanlarımız televizyon sektörünün içerisinden geliyor. Her biri Saba Lcd Led 4K UHD Smart ve tüplü televizyon gibi başlıca televizyonların tümünde bilgi sahibidirler. Marka ve model fark etmeksizin garantisi bitmek şartıyla Saba cihazları çok iyi tanıyan ekibimiz aynı zamanda sağlanan büyük yedek parça stoklarıyla da diğer Saba televizyon servislerine nazaran bir adım öndeler. Bu sayede hizmet verdikleri tüm müşterilere sorunsuz teknik yardım sunabilmektedirler. İkincisi ise donanımlı servis araçlarımızdır. Servis araçlarımızın çokluğu sayesinde gelen servis taleplerinin birçoğuna karşılık verebiliyor Batman Merkez olmak üzere tüm ilçe ve köylerde hizmet verebiliyor Saba televizyonlarınızın tamirini yerinde yapabiliyoruz. Tamirini yaptığımız tüm Saba televizyonlarda her zaman bakım işlemlerini de gerçekleştiriyor Lcd ve Led özellikli Saba televizyonlarınızı eski kalitesinde kullanmanızı sağlıyoruz. Üçüncü çalışmamızdan bahsedecek olursak eğer, elimizden geldiğince kendi personellerimizi kendimiz yetiştiriyoruz. Öncelik olarak geleneksel geleneğimiz olan usta çırak hiyerarşisi çerçevesinde çıraklarımızı işe alıyor ustaları tarafından eğitilmelerini onlarla beraber saha tecrübesini almalarını ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda çeşitli seminerlere katılmalarında onlara tecrübelerimizi aktarıyoruz. Bu sayede sizlerin evinize kadar gelen ekiplerimizi yaşamları dahilinde büyük bir pay sahibi olarak yetiştiriyor sizlerin karşısına çıkmadan önce kusursuz hizmet almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün birden çok personel sayımızla ve araçlarımızla Batman bölgesinde heyecanla ve zevkle Saba Televizyon Tamiri için çağrılarınızı bekliyoruz günümüzdeki tüm çalışmalarımızı sizlerin istekleri ve kusursuz hizmeti almanız konusunda şekillendiriyoruz.

Batman Saba Servisi olarak ileriye dönük hedeflerimiz ise daha kısa sürede daha çok servis talebine cevap vermektir. Geçen yıla oranla %48 arttırdığımız servis kapasitemizle müşteri portföyümüzü arttırmaya devam ediyoruz. Artan bu istatiksel verilerdeki tek isteğimiz aynı kalitemizi sürdürebilmektir. Çünkü kaliteyi ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturmak daha Saba tv tamircisi işletmemizi kurarken birincil amacımızdı. Bu amacımızı gerçekleştirebilmek için ustalığımızdaki bilgilerimizi arttırıyor araç ve personel sayısının uygun dağılımını yaparak garantisi sona ermiş Saba televizyonlarınızda ekran panel değişimi yazılım güncelleme anakart tamiri cof arızası ve led bar tamirinde tercih edilen yegane özel servis olmak istiyoruz. Saba Lcd ve Led televizyonlarda ileri ki günlerde garanti süremizi arttırmak Batman'da önde gelen Saba televizyon servisi olmak için çalışmalarımızı birçok kolda şekillendiriyoruz. Çünkü Batman Saba Servisi arayan müşterilerimizin tüm isteklerine cevap vererek müşterilerimizdeki sadakati yakalamak istiyoruz. Çünkü kazançtan çok sadakati yakalamak müşterinin bize bağlılığını arttıracak diğer ürün grupları veya başka markadaki televizyonu arızalansa dahi bizi tercih edecekleri bir çalışma atmosferi oluşturmak öncelikli amacımızdır. İşte bizim işletmemizin ana hedefi budur ve bunu tek müşteri üzerinde gerçekleştirmek değildir. Bizim ana hedefimiz bizi tercih eden her müşteride sadakati yakalamak ve her zaman önerilen tercih edilen Batman Saba Televizyon Servisi olmaktır.

Batman Saba Televizyon Tamircisi

Daha önce de bahsettiğimiz gibi uzman ekiplerimiz eşliğinde garantisi sona ermiş Saba televizyonlarınıza marka ve model fark etmeksizin meydana gelebilecek tüm arıza çeşitlerinde yardımcı olabilmekteyiz. Ama burada özel olarak birkaçına değinecek olursak

  • Saba Televizyonlarda Panel Değişimi | Saba Televizyon ekranında görüntünün oluşmasını sağlayan ana bileşenlerden oluşan panel gün gelip belirli nedenlerden ötürü hasar alabilir veya arızalanabilir, marka ve model fark etmeden tüm Saba televizyon çeşitlerinde yerinde ve aynı gün içinde panel değişimi yapabilmekteyiz.
  • Saba Led Bar Tamiri | Yeni nesil birçok Saba televizyonda led bar görüntünün sağlıklı şekilde oluşması için kullanılan parçalar arasındadır. Bu nedenle led barı arızalanan Saba televizyonlarda uzman ekiplerle çalışmak Saba televizyonlarınızdan tam verim alabilmeniz adına oldukça önemlidir. Batman Saba Led Bar Tamiri yapan Saba televizyon tamircisi ekiplerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır.
  • Saba Yazılım Güncelleme | Markası ve modeli ne olursa akıllı Saba televizyonlarınızın yazılımlarını teknik ekiplerimiz aracılığıyla güncelleyebilir en son uygulama ve dijital platformlardan yararlanarak Saba televizyonlarınızı uygun bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Saba Anakart Tamiri | Günümüzde birçok Saba televizyon modelinde anakart donanımı oldukça sık kullanılmaktadır. Anakartta meydana gelen sorunlar nedeniyle Saba televizyonlarınızda çalışmama ses gelmemesi görüntünün karıncalı olması ekran kararması kendi kendine açılıp kapanması veya internete bağlanmaması gibi birçok sorun görülebilmektedir. Anakart arızası oldukça ciddi bir arıza çeşidi olup bizler Batman bölgesinde hizmet veren uzman bir Saba televizyon servisi olarak meydana gelen tüm anakart arızalarını 3 iş günü içerisinde çözüme kavuşturarak sizlere tamir edip teslimini sağlıyoruz.
  • Saba Tv Kırık Ekran Tamiri | Çeşitli nedenlerden ötürü Saba Lcd Led veya tüplü televizyonunuzun ekranı hasar almış ve kırılmış olabilir. Bu konuda deneyimli ekiplerimiz sayesinde kırık Saba televizyon ekranlarınızı aynı gün içerisinde tamir ediyor tarafınıza teslim ediyoruz.
  • Saba Beslenme Kartı Tamiri | Saba beslenme kartı televizyonunuzun doğru voltaj ve akım aralığında çalışmasını sağlayan önemli parçalardan birisidir. Beslenme kartının arızalanması durumunda veya doğru kişiler tarafından tamir edilmemesi sonucunda Saba televizyonunuzda daha büyük arızalara sebebiyet verecek yeni arızalar meydana gelebilir. Bu nedenle Saba beslenme kartı tamirinde işin uzmanlarıyla Batman bölgesinde çalışmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Bizler Batman Saba Servisi olarak uzman kadrolarımız eşliğinde ve en uygun fiyatlarımızla sizlere bu konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
  • Cof Değişimi | Genellikle Saba televizyon ekranlarında pikselleri kontrol etmek ve sürmek amacıyla kullanılan ve entegre bir devre sistemi olan Cof, gün gelip yoğun kullanımlar veya başka nedenlerden ötürü arızalanabilir. İşinin en iyisi olan devre ustalarımızla Batman bölgesinde Saba televizyon tamircisi ihtiyaçlarınızı gideriyor tüm arıza çeşitlerinde yanınızda oluyoruz.

Batman Saba Servisi | 0488 213 72 70

Siz değerli müşterilerimize buraya kadar kuruluş yıllarımızdan sunduğumuz hizmetlerden bahsettik. Şimdi de sizlere bizleri tercih ettiğiniz taktirde nasıl bir süreçle karşılacağınız hakkında kısa bir bilgilendirme yapacağız. Öncelikle bizlere telefon numaralarımızdan ulaştınız ve Batman Saba Servisi hizmeti almak istediğinizi belirttiniz.Güleryüzlü ve yardımsever müşteri temsilcilerimiz öncelikle hangi televizyon modeli için aradığınızı ve sorununuzun ne olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Daha sonra Saba servis kaydınızı oluşturmak için ekiplerimizin mesai saatleri dahilinde olan ve sizlerinde müsait olduğu iki saat aralığını seçmenizi isteyecektir. Saat seçiminizi de yaptıktan sonra Saba servis kaydınız oluşturulacak ve ilgili ekiplere kaydınız ulaştırılacaktır. En yakın Saba Televizyon Tamircisi sizin seçtiğiniz zaman aralığında galoşlu ve teknik servis araçlarıyla kapınıza kadar gelecek gelmeden 30 dakika önce sizi arayacaklardır. Saba markalı garantisi bitmiş Led Lcd veya tüplü televizyonun yerinde arıza tespitini yapan personelimiz sizleri arızanın neden olduğunu ne kadara maliyetli olabileceğini tamir etmeye değip değmeyeceği konusunda sizlere her türlü detaylı bilgiyi sunacaktır. Eğer tamir ettirmek isterseniz size detaylı bir fiyat listesi sunacak bunu kabul etmeniz dahilinde Saba televizyonunuzun tamir işlemlerine başlanılacaktır. Bizler Saba Servisi Batman ekibi olarak her zaman birinci tercihimiz ürünü yerinde tamir etmektir.Çünkü gelip gitme süresi cihazın yıpranması müşterinin beklemesi gibi ek durumları göze alarak yerinde tamir etmeyi daha avantajlı görüyoruz. Eğer yerinde tamir edersek Saba televizyonunuzu orada sizinle birlikte test ediyor süreç sonunda tamir işlemlerini bitirip sizlere adresimiz telefon numaramızın yazılı olduğu servis fişini teslim ederek süreci sizin memnun kalacağınızı umarak sonlandırıyoruz.

Lakin bazı arıza çeşitleri vardır ki malesef Saba ürününüz atölyeye alınması gerekebilir. Bu durumda ise sizlere cihazı almadan önce kartımızı ve iletişim bilgilerimizin adresimizin kısacası tüm ofis bilgilerimizin yer aldığı servis fişini bırakıyoruz. Teslim edeceğimiz tarihi sizlere bildirerek Saba televizyonunuzu gelişmiş parça elektronik anlamda son teknoloji ile donatılmış atölye merkezimize alıyoruz.Aynı gün televizyonunuzun tamir işlemlerine başlayan atölye ustalarımız gerekli onarımı yaptıktan sonra cihazı teste sokarlar. Eğer cihaz eski kalitesinde testlerden başarıyla geçerse Batman Saba Servisleri ekipleri Saba televizyonu tekrar ambalajlar ve araca yükler sizlere verilen teslim tarihinde teslim edilen cihazın yapılan işlemleri için 1 yıl garanti sunulur. Bu garantinin servis fişini ibraz ettiğiniz sürece geçerli olduğu sizlere bildirilir. Süreç en son sonlanır ve sizlerin iyi bir servis sürecinden geçtiğinizi düşünerek cihazınızı çalışır halde sizlere teslim ederiz. Bu sürecin sonunda isterseniz ödemenizi nakit isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Batman Saba Servisi Telefon Numarası

Değerli müşterimiz yerel bölgenizde Batman'da Saba Servisi veya Saba televizyon tamircisi arıyorsanız ve hemen iletişim kurmak istiyorsanız bizlere 0488 213 72 70 numaramızdan ulaşabilir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Batman Saba Televizyon Servisi | Sık Sorulan Sorular

Değerli müşterimiz aşağıdaki platformdan sık sorulan sorulara erişebilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.Daha detaylı bilgi almak isterseniz servisimize ulaşabilirsiniz.

Saba Televizyon Servisi olarak özel servis statüsünde sizlere 08:30 ile 19:00 saatleri aralığında telefonlarınıza cevap vermekteyiz.Mesai saatlerimiz ve daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
Evet eğer Saba televizyonunuzun garantisi bittiyse atölyemize getirmeniz veya bizim personellerimizin cihazın bulunduğu yere gelmesiyle süreç başlar ve aynı gün içerisinde Saba televizyonunuzun panel ve ekran değişimi işlemleri sonuçlandırılırak tarafınıza teslimi sağlanır.
Evet Saba televizyonunuz için oluşturduğunuz servis kaydınızı daha sonra iptal edebilirsiniz. Ama Saba servis saatinden en az 2 saat önce bilgilendirirseniz ona göre teknisyenlerimiz planlamalarını düzelteceklerdir.
Evet araçlarımızda bulunan pos cihazlarımız sayesinde Troy Visa Mastercard ve diğer tüm ödeme yöntemlerine sahip kredi kartlarınızla Batman ilimizde Saba televizyonlarınızın tamirinde ödemelerinizi ister nakit ister kredi kartından gerçekleştirebilirsiniz.